ekantor_wizualizacje_rwd_responsywnosc_wersja strony www mobile_realizacje_portfolio_klienci_nanda pl_ekantor_agencja marketingowa zielona gora_agencja reklamowa zielona gora_agencja obslugujaca ekantor pl_ obsluga marketingowa ekantor pl

Nowoczesna strona internetowa, czyli 26 tysięcy podstron dla Ekantor.pl

Unikalny layout, indywidualny rozwiązania programistyczne i pełna optymalizacja serwisu > to jedno z najciekawszych wyzwań podczas naszej współpracy.

Pracując nad nowym serwisem Ekantor.pl postawiliśmy na prostotę i jakość.

Strona miała wyróżniać się designem, być odpowiedzią na 99% procent pytań, które Kliencie chcieliby zadać Obsłudze Klienta, a jednocześnie jej wszystkie podstrony musiałby zostać zoptymalizowane na tyle dobrze, by z powodzeniem konkurować w Google z mocarnymi konkurentami.

Efekt

Okazał się bardzo zadowalający

Ekantor.pl wzmocnił pozycje w wyszukiwarce, liczba użytkowników na www wzrosła o kilkanaście tysięcy, a Klienci znajdują wszystkie niezbędne informacje odnośnie zasad działania kantoru w licznych poradnikach.

ekantor_wizualizacje_laptopy_strona www_strona www kantoru internetowego projekt__realizacje_portfolio_klienci_nanda pl_ekantor_agencja marketingowa zielona gora_agencja reklamowa zielona gora_agencja obslugujaca ekantor pl_ obsluga marketingowa ekantor pl

Na potrzeby projektu przebudowaliśmy całą strukturę strony.
Przygotowaliśmy m.in.: kalkulatory kosztów wymiany i czasu transakcji, widgety i tabele kursów, ekspercki blog finansowy, czy pełną integrację z panelem klienckim.

widzety www_ekantor pl_sidebar_realizacje_portfolio_klienci_nanda pl_ekantor_agencja marketingowa zielona gora_agencja reklamowa zielona gora_agencja obslugujaca ekantor pl_ obsluga marketingowa ekantor pl

Akcja: RWD, czyli wszystkie strony internetowe muszą być responsywne

Ekantor.pl potwierdza statystyki, które od kilku ładnych lat krążą po sieci – obecnie większość ruchu generują użytkownicy urządzeń mobilnych. To w dużej mierze z myślą o ich pozytywnych doświadczeniach projektowaliśmy nową stronę.

ikona_zarowka_ekantor pl_agencja marketingowa nanda_zielona gora
swinka skarbonka_ikona_ekantor pl_agencja marketingowa nanda_zielona gora
swinka skarbonka_ikona_ekantor pl_agencja marketing

Kalkulator korzyści walutowych

A po co właściwie wymieniać walutę online?

Bo to wygoda i oszczędność!
Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy kalkulatory walutowe, które pokazują konkretne korzyści z wymiany walut w Ekantor.pl.

Chcesz kupić 4 tysiące euro? Robiąc to w Ekantor.pl zapłacisz do 800 zł mniej niż przy wymianie tej samej kwoty w banku. To oszczędność, za którą możesz pozwolić sobie np. na szybkie zakupy w Berlinie.

Wymieniając tę kwotę raz w miesiącu przez rok będzie Cię już stać na dwa tygodnie na Dominikanie albo profesjonalną lustrzankę, o której od dawna marzysz.

Już wiesz, dlaczego wymiana walut online się opłaca? 😉 

Zobacz i oceń naszą realizację

Bo w Nandzie wierzymy, że dobre projekty powinny mówić same za siebie.

A może porozmawiamy o Twoim projekcie?

Jesteśmy grafikami, managerami, developerami i pisarzami. Wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym biznesie. Przez lata nauczyliśmy się kreatywne pomysły przekuwać w praktyczne rozwiązania.