Dla Livetoshow.tv – profesjonalnej firmy streamingowej:

Zaprojektowaliśmy stronę www, przygotowujemy grafiki wyświetlane podczas wszystkich transmisji i wspieramy firmę w działaniach marketingowych. 

Transmisje

NA ŻYWO

Facebook / YouTube

Livetoshow.tv publikuje swoje materiały wszędzie tam, gdzie chce tego Klient. Najczęściej są to dedykowane playery na stronach www i media społecznościowe.

To własnie tam pomagamy w promocji materiałów i dobraniu odpowiednich ustawień transmisji. Publikacja filmu na żywo w mediach społecznościowy to najtańszy sposób, by materiał zobaczyła cała masa widzów przy jednocześnie niskim koszcie promocji.

Grafiki do transmisji TV

Każda z transmisji musi posiadać unikalną oprawę graficzną

Animacje wideo, belki z prezentacją osób na występujących na ekranie, prognoza pogody, odmierzanie czasu i lista zawodników podczas wydarzeń sportowych.

Zaprojektowaliśmy też wizerunek online

LIVETOSHOW.TV

WIZYTÓWKA

INTERNETOWA

Bo nowoczesne firmy zasługują na nowoczesne strony internetowe.

Konkretny i  wciągający serwis WWW – dwie wersje językowe, szczegółowa rozpiska całego sprzętu, wideo zza kulis, blog i dużo, dużo więcej.

Dodatkowo cała strona została dokładnie zoptymalizowana pod kątem widoczności  w wyszukiwarce.

Szybki kontakt i oferta do pobrania

Wbrew pozorm to jedne z najważniejszych elementów strony.

Kontakt to podstawa – niemal każde zlecenie streamingowe przebiega według indywidualnych ustaleń. Ale zanim do tego dojdzie, ze strony Klienta musi zapaść oficjalna decyzja o chęci nawiązania współpracy – teraz wystarczą dwa kliknięcia myszką, by wizytówka online, która przypadła do gustu szefowi działu marketingu w firmie X, znalazła się na biurku jego szefa w formie wydruku, jako fundament rozmowy.

I oczywiście sprzęt, sprzęt i jeszcze raz sprzęt

Livetoshow.tv ma go całkiem sporo – firma zdecydowania wyróżnia się na tle konkurencji bogatymi możliwościami technicznymi. Musieliśmy to pokazać. A Ty możesz to zobaczyć i ocenić, jak nam poszło 😉

W tym celu KLIKNIJ TUTAJ

A może porozmawiamy o Twoim projekcie?

Jesteśmy grafikami, managerami, developerami i pisarzami. Wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym biznesie. Przez lata nauczyliśmy się kreatywne pomysły przekuwać w praktyczne rozwiązania.